Bilgisayar Destekli Elektrik Tesisatı Proje Çizimi (Güz 2021)

Eğitmen
Taner Çarkıt

Tarih
16 Ekim – 7 Kasım 2021

Kurs Saatleri
Cumartesi – Pazar (09:00-12:00)

Toplam Kurs Saati
40 saat

Kurs Ücreti
750 TL

Hedef Kitle
Mesleki bilgi ve beceriye sahip veya bilgi ve beceri kazanmak isteyenler

Kursun Amacı
Katılımcılara elektrik tesisat projelerini bilgisayar ortamında paket program (AutoCAD) yardımıyla çizebilme, proje okuyabilme ve hesaplama yapabilme becerisi kazandırmayı amaçlamaktadır.

Ön Koşul
Bilgisayar kullanabilmek, okuryazar olmak, mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak.

Eğitim Yeri
Kırklareli Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Açıklamalar
Her kursiyer kendi labtop bilgisayarını getirecektir. Program kurulumu ders esnasında eğitici eşliğinde yapılacaktır. Kurs en az 5 kişi en çok 20 kişi ile yapılabilecektir. Kurs günleri Cumartesi ve Pazar günleri saat 09:00’da başlayacak şekilde günlük 5 ders saati olarak planlanmaktadır. Eğitimin başlangıç tarihi 16 Ekim 2021, bitiş tarihi 7 Kasım 2021’dir. Eğitim, blok ders saatleri yapılarak icra edilecektir. Eğitim ücreti kişi başı 750 TL’dir. Eğitim sonunda katılımcılara KLÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma merkezi tarafından sertifika/belge/katılım yazısı vb. verilecektir. Kurum ve/veya kuruluşlardan talep olması ve katılımcıların hazır olması durumunda eğitim yeri, gün ve saatleri değiştirilebilecek ve paket program şeklinde özel eğitim verilebilecektir.

Eğitim Talep Et

 
Eğitimlerim
  • 0
  • 0

Eğitimlerim

Resim Eğitim Adı Adet Birim Fiyatı