Güneş Elektrik Santrali Temel Eğitimi ve Bilgisayar Destekli Proje Çizim Kursu (Bahar 2022)

Kırklareli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından Güneş Elektrik Santrali Temel Eğitimi ve Bilgisayar Destekli Proje Çizim Kursu düzenlenecektir.

Bu kursun amacı katılımcılara güneş elektrik santrali panel yerleşimi, DC/AC kablo yerleşimi, saha topraklama, invertör ve pano yerleşimi projelerini bilgisayar ortamında paket program (AutoCAD) yardımıyla çizebilme, proje okuyabilme ve hesaplama yapabilme becerisi kazandırmaktır.Eğitmen
Taner Çarkıt

Eğitim Tarihleri
2 Nisan - 24 Nisan 2022
Cumartesi ve Pazar günleri 

Kurs Saatleri
09:00-13:30 saatleri arası

Toplam Kurs Saati
40 saat

Kurs Ücreti
1250 TL

Hedef Kitle
Mesleki bilgi ve beceriye sahip veya bilgi ve beceri kazanmak isteyenler


Ön Koşul
Bilgisayar kullanabilmek, okuryazar olmak, mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak.

Eğitim Yeri
Kırklareli Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Açıklamalar
Her kursiyer kendi labtop bilgisayarını getirecektir. Program kurulumu ders esnasında eğitici eşliğinde yapılacaktır. Kurs en az 5 kişi en çok 20 kişi ile yapılabilecektir. Kurs günleri Cumartesi ve Pazar günleri saat 09:00’da başlayacak şekilde günlük 5 ders saati olarak planlanmaktadır. Eğitimin başlangıç tarihi 02 Nisan 2022, bitiş tarihi 24 Nisan 2022’dir. Eğitim, blok ders saatleri yapılarak icra edilecektir. Eğitim ücreti kişi başı 1250 TL’dir. Eğitim sonunda katılımcılara KLÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma merkezi tarafından sertifika/belge/katılım yazısı vb. verilecektir. Kurum ve/veya kuruluşlardan talep olması ve katılımcıların hazır olması durumunda eğitim yeri, gün ve saatleri değiştirilebilecek ve paket program şeklinde özel eğitim verilebilecektir.
 
Eğitimlerim

Eğitimlerim

Resim Eğitim Adı Adet Birim Fiyatı